Закордонні інвестори працюватимуть на Херсонщині – БІЛОЗЕРКА СЬОГОДНІ

Закордонні інвестори працюватимуть на Херсонщині

Сьогодні, 7 квітня, голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зустрівся з керівництвом міжнародної компанії «Phoenix Commodities DMCC», яка займається виробництвом у галузі сільського господарства, пише сайт Херсон Сьогодні з посиланням на Херсонську ОДА.
За ініціативи самої компанії віце-президент «Phoenix Commodities DMCC» пан Нікундж Кумар та представник компанії пан Кешав Кумар виказали бажання обговорити з очільником області питання щодо перспектив налагодження співробітництва в галузі сільського господарства та можливостей впровадження інвестиційних проектів аграрного спрямування.
Гості розповіли про діяльність власної компанії й те, що «Phoenix Commodities DMCC» працює у 25-ти країнах світу, серед яких і Україна, – сільськогосподарські угіддя підприємства налічують 15 тис. га. І якщо спочатку компанія займалася тільки експортуванням товарів, то сьогодні їх діяльність охоплює всі етапи створення сільськогосподарської продукції – від вирощування й до її реалізації.
Наразі робота компанії розгортається й на території Херсонської області. Як поінформував Нікундж Кумар, у їх приватній власності вже є 500 га місцевих земель.
Саме тому представники «Phoenix Commodities DMCC» вирішили звернутися за підтримкою до керівництва облдержадміністрації, адже на виробництві працюватимуть місцеві жителі, а податки сплачуватимуться до місцевого бюджету.
«За п’ять років наша компанія планує вивести Україну на світовий рівень у галузі вирощування часнику. Також є наміри вирощувати помідори й малину. Херсонщина має дуже вигідне географічне розташування, завдяки якому можна зрощувати перелічені культури, постійно використовуючи річну воду», – звернув увагу Нікундж Кумар.
Голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв зазначив:
«Місцеві сільгоспвиробництва вміють вирощувати традиційні зернові, овочеві та плодово-ягідні культури, до того ж, цей процес супроводжується наукою. Але, разом з тим, сьогодні в області потрібно вирішувати питання сільськогосподарської переробки, адже кількість виробництва дуже висока».
При цьому, очільник області відзначив й те, що коли мова йде про переробку, одразу стає питання логістики і тут Херсонщина має свої привілеї – наявність функціонуючого аеропорту «Херсон» і вже незабаром новоствореного перевалочного терміналу в місті Гола Пристань.
Представники компанії «Phoenix Commodities DMCC» гідно оцінили потенціал Херсонщини у галузі сільського господарства. Також поспілкувалися з Андрієм Гордєєвим і щодо наявних в області індустріальних парків, розвитку «зеленої» енергетики й запевнили, що вже незабаром розпочнуть працювати на території Херсонщини.

Джерело: Херсон Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Как заработать на “лайках” в Instagram

Как снять головную боль за несколько минут?

Самые ужасные эксперименты над людьми

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Человек-синтол остался без «рук-базук»

Иранка сделала 50 пластических операций, чтобы выглядеть, как Анджелина Джоли но что-то пошло не так (ФОТО)

Непрекращающаяся эрекция захватила ирландскую деревушку

Китайский школьник похвастался трупом обезглавленной им матери перед друзьями

Ревнивая жена жестоко наказала любовницу мужа, напихав ей между ног жгучий перец

Знаменитости, имеющие изъяны тела

Мужчина изнасиловал, а затем и убил свою 3-недельную дочь

Дивні сексуальні практики – збочення чи природа?

Жінка застрягла у вікні, коли викидала свої фекалії під час побачення

Знаменитые женщины с пышной и натуральной грудью (ФОТО)

Leave a comment

Your email address will not be published.


*