У Новотроїцькому районі вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня 2017 року в смт Новотроїцьке відбулася траурна хода та мітинг з нагоди 31-ї річниці аварії на Чорнобильській АЕС, пише сайт Новотроїцьке Сьогодні з посиланням на Новотроїцьку РДА.

Вшанувати пам’ять загиблих земляків прийшли голова районної державної адміністрації Наталія Солтановська, голова районної ради Юрій Коцегубов та представники трудових колективів установ, підприємств та організацій райцентру.

Відкриваючи мітинг, біля пам’ятного знака “Жертвам Чорнобильської трагедії” керівники району зазначили, що завдяки мужності сотень тисяч людей, серед яких було близько двохсот жителів Новотроїцького району, світ був врятований від ядерного апокаліпсису. Саме вони, жертвуючи своїм життям та здоров’ям,  крок за кроком ліквідовували жахливі наслідки вибуху четвертого ядерного реактора  Чорнобильської атомної електростанції. Пам’ять про цю подію повинна навчити нас цінити мир, спокій і добробут.

Після проведення поминальної панахиди та вшанування пам’яті загиблих ліквідаторів хвилиною мовчання, учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знака.

Джерело: Новотроїцьке Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро