На Херсонщині пройшла акція «Посади дерево миру»

 • 31 березня керівництво Каховської райдержадміністрації та працівники її структурних підрозділів взяли участь у першому в цьому році заході з благоустрою, передає КАХОВКА СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Каховської РДА.
  Сьогоднішній суботник, який відбувся у рамках акції – це початок примноження зелених насаджень до якого активно долучилися працівники адміністрації, чим показали приклад для всіх інших.

  Відтак державним службовцям була доручена відповідальна ділянка роботи- висаджування садженців дерев в Малокаховському сосновому борі.

  Після короткого інструктажу, проведеного спеціалістами лісгоспу, учасники заходу із завзяттям приступили до роботи.

  Команда на чолі з головою райдержадміністрації Валерієм Салтиковим працювала весело і дружно, пособі лишивши засаджену садженцями акації значну територію. Подібна акція цими днями проходила й в населених пунктах району.

  Роботи з благоустрою продовжуватимуться й надалі. Попереду ще не один суботник. Тому, запрошуємо всіх мешканців Каховського району долучитися до благої справи, адже все це ми робимо, передусім, для себе.

  І хотілося б звернутися до всіх мешканців не засмічувати громадські місця, і бережно ставитися до навколишнього середовища, в якому ми всі живемо.Протягом щорічної акції «За чисте довкіляя» передбачено цілий комплекс заходів, зокрема, очищення від сміття території, висадження та обробка кори стовбурів дерев вапном, впорядкування газонів, квітників та інші заходи. Також, у весняний період проводяться роботи з відновлення твердого покриття прибудинкових територій, доріг та тротуарів, забезпечення зовнішнього освітлення, відновлення фасадів будівель та інші заходи, спрямовані на поліпшення технічного і санітарного стану території, покращення комфортності мешкання жителів та гостей району.

  Читайте также:

  57-летняя модель удивила своими формами

  Правила здорового похудение без диет

  Назван самый сексуальный холостяк Земли

  Самые страшные места в мире

  Как заработать миллион, весьма необычные способы