Херсонщина зайняла третє місто у чемпіонаті України з гирьового хортингу

25-26 березня в м.Ірпінь Київської області пройшов чемпіонат України з гирьового хортингу. Гирьовий хортинг, порівняно «молодий» вид спорту, який увібрав в себе різноманітні вправи з гирями, які не входять до класичного гирьового спорту, пишуть БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ з посиланням на Херсонську ОДА.

Спортсмени мали змогу змагатись у багатьох дисциплінах: поштовх двох гирь 3 хвилини, ривок гирі 5 хвилин, фіткрос 6 хвилин, мікс-естафета, комплексний спринт 15 хвилин  та утримання гирь за спеціальну ручку.

Збірна команда Херсонської області впевнено завоювала 3 загальнокомандне місце, пропустивши вперед Харківську та Черкаську області.

На цьому престижному всеукраїнському форумі козацької сили та витривалості  8 спортсменів Херсонщини змогли завоювати 2 бронзові, 3 срібних та 5 золотих нагород: Пучков Олександр – 1 місце у фіткросі, 1 місце в утриманні гирь за спеціальну ручку, Бондар Катерина – 2 місце в ривку гирі, Полатайчук Олександр – 3 місце в ривку, Семенов Микола – 1 місце у поштовху та комплексному спринті, Голенко Олексій – 3 місце в комплексному спринті, Черепанов Валерій – 2 місце в ривку та 1 в комплексному спринті, Олійник Михайло – 2 місце в комплексному спринті, Колесник Костянтин – 4 місце в комплексному спринті.

Слід зазначити, що переможці змагань вибороли ліцензії на участь в Чемпіонаті Європи з гирьового хортингу, який пройде у Мінську, Республіка Білорусь,  1-3 липня 2017 року.

Поїздка на змагання відбулася за сприяння керівництва Херсонської облдержадміністрації, управління транспорту, дорожньої інфраструктури та зв’язку ОДА та підтримці директора ПП «Агро Стар» Васильєва Георгія Георгійовича.

Джерело: БЕРЕГОВЫЕ НОВОСТИ

 

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро