Генічеські школярі підкорили “Акорди Хортиці”

З 26 по 31 березня в місті Запоріжжя  проходив ХVІІ Міжнародний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької майстерності «Акорди Хортиці». Під час відбіркового туру учасники з різних міст та країн надавали відеозаписи зі своїми виступами. За їх підсумками конкурсанти, програми яких відповідали вимогам журі, були запрошені для участі у цьому престижному мистецькому заході. За 16 років існування фестивалю – конкурсу «Акорди Хортиці» його гостями стали понад шість тисяч юних музикантів з різних країн дальнього і ближнього зарубіжжя та України. На конкурс 2017 року подали заявки юні скрипалі – громадяни США, Норвегії, Англії і піаністи з Литви.

Приємно, що всі учні Генічеської ШЕВ, які приймали участь у відбірковому турі, були запрошені на фінал «Акордів Хортиці». Більшість з них в своїх номінаціях виступали з  учнями спеціалізованих музичних шкіл і показали хороший рівень підготовки, передає ГЕНІЧЕСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на сайт Генічеської РДА.

Диплом ІІІ ступеня в номінації «Фортепіано» (Дебют) отримала Лебедєва Юлія (викладач Лебедєва Є.Г.). Дипломантами фестивалю – конкурсу стали: Сафронова Софія (викладач Міжура І.В.) номінація «Фортепіано» (Дебют), Блінічкіна Єлизавета (викладач Сузанська Н.В.) номінація «Фортепіано» ІІ вікова категорія .

Дипломи учасників привезли додому: Дригула Кирило (викладач Захарченко Т.А.) номінація «Фортепіано» І вікова категорія, Сергеєва Ірина (викладач Лебедєва Є.Г.) та Абрамянцева Діана (викладач Набока Н.Д.) номінація «Фортепіано» ІІ вікова категорія, Новосельцев Даниїл (викладач Козачок Є.О., концертмейстер Гак В.А.) номінація «Духові та ударні інструменти» (кларнет), Сібілєва Олена (викладач Набока Н.Д.) номінація «Сольний спів» ІІ вікова категорія.

Джерело: ГЕНІЧЕСЬК СЬОГОДНІ

 

Читайте также:

57-летняя модель удивила своими формами

Правила здорового похудение без диет

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Самые страшные места в мире

Как заработать миллион, весьма необычные способы