Благодатний вогонь було доставлено у храми Голопристанщини

Благодатний вогонь було доставлено у храми Голопристанщини, пише сайт Гола Пристань Сьогодні з посиланням на Голопристанську районну раду.

Благодатний вогонь – поширена у православ’ї назва вогню, що використовується у великодній церемонії виносу Святого Світла з Гробу Господнього, в Єрусалимському Храмі Воскресіння. Винос пасхального вогню символізує вихід з гробу «Світла Істини», тобто воскреслого Ісуса Христа.

За сприяння голови Херсонської обласної державної адміністрації Андрія Гордєєва, напередодні Великодня до Києва вирушила делегація, яка доставила Благодатний вогонь, привезений зі святого міста Єрусалима, до Херсона. Великий символ християнства прибув зі столиці літаком новоствореного авіарейсу «Херсон-Київ-Херсон» пізньої вечірньої години 15 квітня. Його зустріли Андрій Гордєєв та його колега з Миколаївщини Олексій Савченко. Потім Благодатний вогонь передали в храми таких церков: Римсько-католицької, Німецької Євангелічно-Лютеранської, Греко-католицької та Православної Київського патріархату.

Серед тих, хто зустрічав Благодатний вогонь в херсонському аеропорту, був і голова Голопристанської районної ради Вівталій Соловйов. Того ж вечора керівник представницької влади Голопристанщини відвідав урочисті пасхальні богослужіння і передав вогонь настоятелям православних храмів Голої Пристані, Малої Кардашинки і Таврійського, привітав парафіян з Великоднем, побажавши миру, міцного здоров’я, родинного затишку та віри у щасливе майбутнє нашої України.

Кожен віруючий мав можливість отримати Благодатний вогонь під час літургії. І у наступних роках ця добра духовна традиція знайде своє продовження на теренах Голопристанщини.

Джерело: Гола Пристань Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро