Бердянські прикордонники припинили одразу два факти незаконного вилову риби

У рамках протидії незаконному вилову водних живих ресурсів прикордонники виявили двох громадян, що займалися незаконним промислом на воді. Про це пише ГЕНІЧЕСЬК СЬОГОДНІ з посиланням на Херсонську ОДА.

Близько 2 години ночі прикордонники від відділу «Генічеськ» на узбережжі Утлюкського  лиману неподалік м. Генічеськ, виявили місцевого жителя із забороненими знаряддями лову.  Під час огляду місцевості, військовослужбовці встановили, що рибалка вбрід наловив за допомогою трьох заборонених знарядь лову типу «паук» риби бичка та креветку.

Ще одного громадянина вночі виявили прикордонники від відділу Кирилівка на узбережжі Утлюкського лиману неподалік с. Атманай. Порушник вбрід за допомогою заборонених знарядь лову-двох сіток, довжиною 50 метрів кожна, здійснював незаконний вилов риби пеленгасових.

Загальна сума збитку державі склала близько 9 тисяч гривень.

Рибу та знаряддя лову встановленим порядком прикордонники передали представникам Національної поліції із послідуючим направленням повідомлення про виявлення кримінального правопорушення за ч.1 ст. 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом), а також про даний факт прикордонники проінформували інші взаємодіючі структури.

Джерело: ГЕНІЧЕСЬК СЬОГОДНІ

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро